HAKKIMIZDA

Türkiye’de reçine göz  denildiğinde akla ilk Becerikss gelir. 2020’den bu yana 30 dan fazla model ve 40’dan fazla ebatla müşterilerine ulaşıyor. Birçok hobi alanında keyifle kullanabilirsiniz .Her ay değişen, yenilenen model ve ebatlar sayesinde çalışmalarınıza özel gözler bulabilir ve yapacağımız kampanyalarla cebinize dost alışverişler yapabilirsiniz.

İnstagramda başlayan bu serüvenimize yoğun ilginiz neticesi e-ticaret sitesi ile devam etmekten çok mutlu ve gururluyuz.

Becerikss gözleri özel bir reçineden imal edilmiştir. Arkası kendinden yapışkanlı sticker şeklinde, ön yüzü ise gerçek gözlerde olduğu gibi cam görünümündedir. Polimer kil, fimo, eva , amigurami,soğuk porselen,keçe , kumaş bebek, şeker hamuru ,taş tozu ve benzeri  figürleriniz için keyifle kullanabilirsiniz. Firınlamaya uygundur ( 180 dereceye kadar) İstediğiniz şekilde istediğiniz yerde saklayarak muhafaza edebilirsiniz yıllar geçsede ürünlerimize  hiçbirşey olmaz. Şeker hamuru figürleriniz için de pastalarinizda dekor amaçlı olarak kullanabilirsiniz, ancak gözler yenilemez. Sizde bu deneyimi figürlerinizde yaşayınca vazgeçemeyeceksiniz. Hem figür ve objeleriniz daha gerçekçi görünecek hemde zamanınızın size kalacağı pratik kullanımına aşık olacaksınız 🙂

Becerikss’de aradığınız ürünler bir tık ötenizde! Ayrıca çeşitlilik olarak oldukça iddalıyız . Ürünleri yurtdışı sitelerinde dolaşmadan çok kısa sürede daha uygun fiyatlara satın alabilir hobinize başlayabilirsiniz.

Özellikle reçine göz konusunda geniş bir yelpazeye sahip Becerikss’de , 5 mm den 30 mm’e kadar birçok model ve ebata rastlayabilirsiniz. Ne çalışacağınıza karar verip uygun yapıdaki gözlerinizi seçtikten sonra hobinize  başlayabilirsiniz.

Becerikss’de  bulunan reçine gözlerin  çeşitleri oldukça fazla. Bir kısmını saymak gerekirse inanın yazmakla olmaz , direk katagorilerden bakınız 🙂 Hobi işlerinizi tamamladığınızda  seneler boyu yıpranmayan , asla sararmayan gözlerimize hayran kalacağınızı garanti ederiz. Kaliteden , ve malzemenin en iyisini kullandığımızdan  şüpheniz olmasın .Hatta bu bizim en keskin ve  kırmızı çizgimiz.

Hatta hiçbir hobiyle ilgilenmiyorsanız dahi  arkadaşlarınız ve sevdikleriniz  için de Becerikss’de el yapımı  hediyeler bulmanız mümkün. Özel günlerinizdede yanınızdayız.Kategorimizden  sevdikleriniz için hediyeler seçebilirsiniz. Anahtarlık ,bardak süsü  yanında birçok kişiye özel  hediyeliklerden seçerek hediye edebilirsiniz. Özel olarak paketlenen bu ürünler hem kişiye özel ,hemde özel günleriniz için tasarlanmıştır.

Peki Becerikss’den alışveriş yapmanın avantajları nelerdir? Becerikss’den  alışveriş yaptığınızda kargonuz 1 iş günü sonra teslim edilir. (Tabi kişiye özel çalışılan hediyeliklerin dışında . Kişiye özel hediyeliklerimiz ödeme sonrası yapımına başlanarak 15 gün içerisinde kargoya verilir.)Kampanya zamanları bu süre tahminen 7 iş gününü bulabilmektedir.  Her ay cazip fırsat ve kampanyalarla beğendiğiniz ürünleri en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Aynı zamanda alışveriş yaptıkça da bir sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirim kodları kazanırsınız. Böylelikle ekonomik alışverişe sahip olursunuz. Hobilerinizin ek bir masraf oluşturacağını düşünmeden gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Toptan siparişleriniz için iletişime geçiniz ;

iletisim@becerikss.com

Gsm; 05426538444

Siz de hobileriniz için ihtiyacınız olan ürünleri satın almak ve fırsatlardan yararlanmak için acele edin!

Müdür ; Sanem Gök

Grafik Tasarımcım; Ahmet Şener