Sık Sorulan Sorular

becerikss.com sitemize üye olmadan, ziyaretçi olarak da alışveriş yapabilirsiniz. Bununla beraber siparişlerinizin takibini sistem üzerinden çok daha rahatça yapabilmeniz, üyelerimize sunduğumuz özel kampanya ve avantajlardan yararlanmanız ve gerekli durumlarda sizinle iletişime geçilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz.

Üyelik kaydınız ve alışveriş işlemleriniz sırasında verdiğiniz tüm bilgiler KVKK sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır.

Üye girişi ekranından “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayarak, sistemimizde üyelik oluşturduğunuz e-posta adresinizi girmeniz durumunda şifreniz, bilgilerinizde yer alan cep telefonunuza anında gönderilecektir. Cep telefonunuza erişemiyorsanız bunu info@becerikss.com adresine bir e-postayla bildirmeniz gerekecektir.

Siparişiniz ile ilgili tüm güncel bilgiler üyelik oluştururken giriş yaptığınız iletişim bilgileriniz üzerinden paylaşılacağı için üyelik bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olması durumunda hesabınızdan güncellenmesini öneriyoruz.

becerikss.com’da gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dahildir. Alışveriş sepetinizde ürün bedeli ve tüm ilgili vergiler ayrıca gösterilmektedir.

Evet. Siparişinizi Havale/EFT ödeme yöntemi seçerek gerçekleştirdiğinizde %3 anında indirim kazanırsınız. Ancak ödemeniz; “Havale Bildirim Formu” nu doldurmanız veya info@becerikss.com adresine ödemeyi gerçekleştirdiğinize dair e-posta göndermeniz sonrasında onaylanır ve ürünleriniz kargoya verilir.

becerikss.com tüm kart ödemelerinde Payu Iyzico 3D Secure güvenli ödeme sistemi altyapısını kullanmaktadır. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir ve/veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır. Iyzico Payu ödeme sistemi üzerinden tüm kredi kartları ile işlem yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına güncel bir kampanya olmaması halinde tek çekimde sıfır komisyon ya da değişen vade farkları ile 6 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır.

Evet debit banka kartınızla da alışverişinizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ancak taksit yapamazsınız.

becerikss.com sitesinde satılmakta olan tüm ürünler tamamen el yapımı ürünlerdir. Sitemizde yer alan tüm ürünleri www.becerikss.com adresimizden alırsınız. Yetkili distribütör yada aracı firma yoktur.

Sitemiz üzerinden  vermiş olduğunuz siparişler, sipariş tarihini izleyen ilk iş günü kargolanır. Nadir de olsa ürün tedarik edilememe sorunu yaşanabilir. Bu durumda müşteri aranarak bilgi verilir.

Kargo gönderilerinde takdir edersiniz ki siparişleriniz kargolandıktan sonraki süreci biz değil kargo firmaları sürdürmektedir. Müşterilerimizin mağdur olmamaları için kendileriyle sürekli iletişim halinde olsak da kargo teslim sürecindeki sorunlar bizden kaynaklanmamaktadır. Siparişinizi oluştururken vermiş olduğunuz bilgilerin güncel olduğundan emin olunuz. Kargonuzun takip numarasını ilgili kargo şirketinin sitesinden takip ediniz.

Siparişinizin iptali için info@becerikss.com adresine en kısa sürede siparişi numaranız ile birlikte e-posta göndermeniz bize bu talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Siparişinizin iptal edilebilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin kargo aşamasına dahil edilmemiş olması gerekmektedir. Diğer koşulda iade işlem prosedürleri geçerlidir.

becerikss.com üzerinden yapılan alışverişlerde şu an için Kıbrıs’a ve yurtdışına teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımıza iade ettiğiniz ürünlerin ulaşması ve iade politikamıza uygunluğu incelendikten sonra en geç 1 hafta içerisinde para iadeniz ödeme yaptığınız seçeneğe uygun olarak kredi kartınıza ya da hesap numaranıza yansıtılacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza yansıması bankanıza göre değişkenlik gösterebilir. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı bankanıza bağlı olarak kredi kartınıza iade edilmektedir. Ancak bankanız tarafından iade tutarınız kredi kartınıza taksitli olarak yansıtılabilir.